Op deze pagina vindt u een overzicht van 3582 huurwoningen in Den Haag die wij hebben gevonden de afgelopen maanden en waarop wij hebben gereageerd voor onze leden. Deze woonruimtes in Den Haag zijn reeds verhuurd, maar geven u inzage in de resultaten van het verleden.
Te huur aangeboden in Den Haag een 3 Kamer app., leeg. Straatnaam is: Merkusstraat. Het woonoppervlak bedraagt 65 m2. Woonruimte ligt op de bovenste woonlaag (bovenwoning). Gelegen aan een rustige weg. Openbaar vervoer en winkels in de nabije omgeving van de woonruimte. Oplevering van deze woonruimte geschied in overleg met de verhuurder. Verder zijn de volgende zaken van toepassing: centrale verwarming, balkon. Goed onderhouden. Huurprijs per maand bedraagt 700 euro.
Te huur aangeboden in Den Haag een Studio, leeg. Straatnaam is: van Galenstraat. Het woonoppervlak bedraagt 22 m2. Gelegen buiten de bebouwde kom. Uitvalswegen zijn zeer toegankelijk. Openbaar vervoer en winkels in de nabije omgeving van de woonruimte. Deze woning is meteen beschikbaar. Verder zijn de volgende zaken van toepassing: centrale verwarming, dubbel glas. Goed onderhouden. Huurprijs per maand bedraagt 525 euro.
Te huur aangeboden in Den Haag een Kamer, leeg. Straatnaam is: Ellekomstraat. Het woonoppervlak bedraagt 20 m2. Uitvalswegen zijn zeer toegankelijk. Openbaar vervoer en winkels in de nabije omgeving van de woonruimte. Deze woning is meteen beschikbaar. Verder zijn de volgende zaken van toepassing: internet aanwezig. Goed onderhouden. Huurprijs per maand bedraagt 400 euro.
TOP KAMER!!! Te huur aangeboden een leuke kamer/studio !! TOP WONING!! van 16 m2 gelegen aan de Allard Piersonlaan in Den Haag. De kamer/studio heeft eigen douche, toilet en keukenblokje. Parkeren is gratis en de woning is goed gelegen nabij verschillende winkels en openbaar vervoer. Huurtoeslag mogelijk !!. Huisdieren in overleg. Prijs: 399 euro Prijs is inclusief g/w/e en internet (draadloos). Ook de film- en sportkanalen zijn inbegrepen!! Status: Beschikbaar per 1 maart 2010 Balkon: Ja
In Den Haag is een 2 Kamer app. te huur aangeboden. Deze woonruimte wordt leeg opgeleverd. Woonoppervlak bedraagt 70 vierkante meters. Deze woonruimte is gelegen aan de straat: Stationsweg . De woonruimte wordt in overleg opgeleverd. Woning is gelegen nabij het centrum in omgeving van openbaar vervoer en winkels. Uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar. Het betreft hier een bovenwoning. De woonruimte wordt verder gekenmerkt door de volgende elementen: berging aanwezig, centrale verwarming, dubbel glas, terras. De huurprijs is 565 euro per maand.
Te huur aangeboden in Den Haag een 2 Kamer app., leeg. Straatnaam is: Loosduinseweg. Het woonoppervlak bedraagt 55 m2. Woonruimte ligt op de bovenste woonlaag (bovenwoning). Gelegen aan drukke weg. Openbaar vervoer is in de nabije omgeving van de woonruimte. Deze woning is meteen beschikbaar. Verder zijn de volgende zaken van toepassing: centrale verwarming, dubbel glas. Huurprijs per maand bedraagt 600 euro.
Te huur aangeboden in Den Haag een 3 Kamer app., leeg. Straatnaam is: Anna Blamanplein. Het woonoppervlak bedraagt 137 m2. Woonruimte ligt op de bovenste woonlaag (bovenwoning). Uitvalswegen zijn zeer toegankelijk. Openbaar vervoer en winkels in de nabije omgeving van de woonruimte. Deze woning is meteen beschikbaar. Verder zijn de volgende zaken van toepassing: tuin aanwezig, berging aanwezig, lift aanwezig, centrale verwarming, keuken ingericht, terras. Goed onderhouden. Private parkeerplaats hoort bij de woning.Huurprijs per maand bedraagt 879 euro.
Te huur aangeboden in Den Haag een 3 Kamer app., leeg. Straatnaam is: Korte Houtstraat . Het woonoppervlak bedraagt 65 m2. Woonruimte ligt op de bovenste woonlaag (bovenwoning). Gelegen aan een rustige weg. Openbaar vervoer en winkels in de nabije omgeving van de woonruimte. De woonruimte is op korte termijn beschikbaar. Verder zijn de volgende zaken van toepassing: berging aanwezig, lift aanwezig, centrale verwarming, dubbel glas, balkon, tv aansluiting. Private parkeerplaats hoort bij de woning.Huurprijs per maand bedraagt 1250 euro.
2 Kamer app. te huur in Den Haag. Wordt leeg opgeleverd. De woning is per direct beschikbaar. Ligt aan rustige weg in rustige omgeving. Woning is gelegen nabij het centrum in omgeving van openbaar vervoer en winkels. Het betreft hier een bovenwoning. De woonruimte wordt verder gekenmerkt door de volgende elementen: centrale verwarming, terras, tv aansluiting. De oppervlakte is 65 vierkante meters. De straat waar deze woonruimte te huur staat is: De Carpentierstraat . Huur: 900 euro p.mnd.
2e verdieping bestaat uit 1 grote woonruimte (2 slaapkamers) & (kantoor)ruimte met douche. Recent is de keuken en toilet opgewaardeerd. Huur is inclusief gebruik internet,wasmachine,vaatwasser,droger,magnetron.Borg is 1 maand huur. Centrum is 10 min met tram(s) en/of bus; Haagsche Hogeschool - 5 min; Station HS - 5 min; CS - 10 min E.450,00 per maand.
De ideale huurwoning Den Haag vindt u via huurwoningverhuur.nl. Met behulp van een zoekopdracht op huurwoningverhuur.nl kunt u eenvoudig een huurhuis vinden. Nadat u een gratis account heeft aangemaakt, selecteert u eenvoudig de criteria waaraan de woning die u wilt huren moet voldoen. Het serviceteam van huurwoningverhuur.nl gaat vervolgens aan de slag om een geschikt huurwoning of appartement in Den Haag vinden. Een huurwoning Den Haag, huurhuis Den Haag, appartement Den Haag, kamer Den Haag, studio Den Haag of woning in Den Haag ? Vind het op huurwoningverhuur.nl

